sesja-rodzinna

Poznajcie fantastyczną rodzinę : Bernadettę, Marcela i ich córeczki , uroczą trzylatkę Weronikę i Dagmarę, cudowne 3 tygodniowe maleństwo :) Na sesję zaprosili nas do swojego domu pod Krakowem, gdzie urządziliśmy mini studio fotograficzne. Za tło wykorzystaliśmy kawałek ściany i podłogi. Przestrzeń umililiśmy pluszowymi misiami, które były w pokoju dziewczynek. Rozłożyliśmy dwie lampy studyjne. Weronika była zachwycona, pozowanie sprawiało jej wiele radości, więc atmosfera była bardzo wesoła. Okazała się być też urodzoną modelką. Dziewczynki podbiły nasze serca. Najmniejsza modelka zrobiła nam małego psikusa,bo się obudziła i głównie jednak interesowało ją jedzenie niż robienie zdjęć :) Ale i tak udało się nam uchwycić kilka wspaniałych chwil, które będą świetną pamiątką dla całej rodziny. I to cieszy nas w naszej pracy chyba najbardziej :)

12a-sesja-rodzinna06-sesja-rodzinna11a-sesja-rodzinna11-sesja-rodzinna15-sesja-rodzinna16-sesja-rodzinna 24-sesja-rodzinna25-sesja-rodzinna28-sesja-rodzinna30-sesja-rodzinna29-sesja-rodzinna

element_13

Bernadetta po otrzymaniu zdjęć napisała dla nas rekomendację, więc z przyjemnością dzielimy się tym słowem. Dziękujemy :)

" Dziękujemy za sesje! Nasza sesja rodzinna z Weroniczką i Dagmarką była naszym małym marzeniem, 
które zostało spełnione dzięki Basi i Olkowi.
To właśnie dzięki ich profesjonalizmowi, świetnemu podejściu do dzieci i pasji nasza przygoda zdjęciowa 
była cudownym doświadczeniem, a dla maluszków świetnym czasem zabawy i możliwością odkrycia swoich umiejętności modelingowych:)
Zdjęcia z sesji wyszły cudownie, dzięki czemu będą naszą pamiątką na całe życie. 

Życzymy każdemu żeby sesja rodzinna była tak miłym i ciepłym przeżyciem, 
co zawdzięczamy Basi i Olkowi, których polecamy wszystkim dzieciom i rodzicom, 
którzy chcą mieć piękne zdjęcia i wspomnienia. Dziękujemy;) "

Comments

comments