Kiedy patrzy się na nich przychodzi mi do głowy fragment z filmu Piękny umysł – „Jesteś jedynym powodem, dla którego ja jestem. Jesteś moimi wszystkimi powodami…”

Zapraszamy do oglądania bajecznej sesji wykonanej w scenerii dzikiej Wisły i Lasku Wolskiego w Krakowie. Ewelino i Danielu dziękujemy za owocną współpracę :)

 

fotografia ślubna Kraków. fotograf na wesele Kraków (2) fotografia ślubna Kraków. fotograf na wesele Kraków (4) fotografia ślubna Kraków. fotograf na wesele Kraków (5) fotografia-ślubna-Kraków-5afotografia ślubna Kraków. fotograf na wesele Kraków (6) fotografia ślubna Kraków. fotograf na wesele Kraków (7) fotografia ślubna Kraków. fotograf na wesele Kraków (8) fotografia ślubna Kraków. fotograf na wesele Kraków (9) fotografia ślubna Kraków. fotograf na wesele Kraków (10) fotografia ślubna Kraków. fotograf na wesele Kraków (11) fotografia ślubna Kraków. fotograf na wesele Kraków (13) fotografia ślubna Kraków. fotograf na wesele Kraków (14) fotografia ślubna Kraków. fotograf na wesele Kraków (15) fotografia ślubna Kraków. fotograf na wesele Kraków (16) fotografia ślubna Kraków. fotograf na wesele Kraków (17) fotografia ślubna Kraków. fotograf na wesele Kraków (18)

Comments

comments